AllMusicDuo - RADO i LULO

Jesteśmy muzykami z wieloletnim doświadczeniem w kraju i za granicą.
Jako zespół AllMusicDuo w składzie: Radosław Grzegorczyk i Piotr Podarzecki mamy do zaoferowania organizację szerokiej gamy imprez rozrywkowych z zastosowaniem nowoczesnej techniki światła i dźwięku.

Latami zdobywaliśmy umiejętności muzyczne grając rożnego rodzaju muzykę, co pozwoliło nam proponowanie usług nie tylko jako D.J. Prezenter czy zespół grający (wesela, biesiady, dancingi, bankiety), ale również innego gatunku muzykę w powiększonym składzie.

Zapewniamy profesjonalną oprawę wodzirejską.

Nasze propozycje to:

DJ Prezenter

zabawa przy największych i najlepszych przebojach tanecznych prowadzona przez dwóch zawodowych muzyków.


Folklor węgiersko-cygański

z żywiołową muzyką, tańcem i śpiewem.


Klasyka muzyki poważnej

w której proponujemy w naszym wykonaniu znane arie operowe, operetkowe, musicalowe oraz pieśni neapolitańskie.

Zespół instrumentalno-wokalny

wykonujemy muzykę różnego gatunku (disco, dance, pop, folk, klasyka, jazz) - gramy zarówno stare przeboje jak i nowoczesne hity.


Elvis Show

czyli powrót do wspaniałych lat 70's, poprzez widowiskowy pokaz artystyczny.


Jazz Standards

czyli klasyka standardów jazzowych oraz evergreeny znanych kompozytorów takich jak Ch.Parker, F.Sinatra, L.Armstrong, A.C.Jobim i inni.

Piotr Podarzecki

DJ LULO


saksofon, akordeon, wokal

ŻYCIE I DOŚWIADCZENIE

Od najmłodszych lat moją pasją była muzyka, dlatego pobierałem lekcje gry na akordeonie, a następnie na saksofonie.

W wieku 15 lat zostałem zaproszony do telewizji publicznej i wystąpiłem w programie TVP2 "Akademia muzyczna". Angażowałem się w zespołach młodzieżowych, wykonując muzykę o różnej tematyce. Grałem również w orkiestrze dętej. Jako młody klawiszowiec, akordeonista, saksofonista zdobywałem doświadczenie grając po lokalach. Z czasem zacząłem grywać w Polsce i za granicą.

Od kilkunastu lat występuje w klubach, lokalach oraz scenach estradowych.
Mając doświadczenie muzyczne oraz sceniczne staram się dać ludziom to czego oczekują, czyli "chwilę relaksu" oraz świetną zabawę w dobrej atmosferze z muzyką bliską sercu.

Radosław Grzegorczyk

DJ RADO


piano, wokal

ŻYCIE I DOŚWIADCZENIE

W wieku 6 lat rozpocząłem naukę gry na instrumentach klawiszowych (akordeon, pianino) i rozwijam tę pasję do dzisiaj. Mówiąc krótko: Całe moje życie kręci się wokół muzyki.

Doświadczenie w każdej dziedzinie zdobywałem osobno.
W latach 90 grałem w Orkiestrze Reprezentacyjnej Ślaskiego Okręgu Wojskowego, potem była przygoda grania w lokalach dancingowych, a przez następne 8 lat grałem w Niemczech i Francji. Kolejne doświadczenie to muzyka operetkowa, operowa, cygańska i węgierska grana do dziś na scenach teatralnych.

Dzięki zdobytej wiedzy w każdej dziedzinie muzycznej, jestem w stanie sprostać każdym wymaganiom i doradzić tak, aby każda impreza była niezapomniana.

Nasze social media:
Zapraszmy do obejrzenia!
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2001-2016 AllMusicDuo. Realizacja: Agencja reklamowa Agencja reklamowa MOONAD

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co